Варення із соснових шишок і хвойний чай: для імунітету🌲😷
Сосна та ялина, без яких не обходиться жодне новорічне свято, — цінні лікарські рослини, з яких готують чай, відвар і навіть варення. Здивуйте своїх близьких корисними, зігрівальними й по-справжньому корисними напоями з сосни та смачним варенням!
☕
Чай із соснової хвої називають еліксиром довголіття, про який знали багато століть назад деякі народи, і який знову відкрили і підтвердили сучасні фахівці. У давньосхідному «Зводі знань про місцеві ліки» XV століття йдеться, що сосновий чай бадьорить, усуває відчуття голоду й продовжує молодість.
Чай із соснової хвої — світло-жовтий і трохи зеленуватий напій — багатий на вітаміни С, Е, В (B1, B2, B3, B6, В7), K, P. Він також містить залізо, мідь, кальцій, ефірну олію, фітонциди, амінокислоти й більш ніж 40 мікроелементів. Завдяки такому багатому складу сосновий чай відмінно тонізує організм і знімає втому, підвищує імунітет і перешкоджає процесам старіння, нормалізує обмін речовин, покращує мікроциркуляцію в тканинах і сприяє їх регенерації, підвищує еластичність судин і діє як м'яке заспокійливе.
Рецепт
Ретельно промийте голки, покладіть їх у чашку і залийте окропом. Залиште для настоювання на 10—15 хв, періодично помішуючи. Голки повинні збліднути.
🤧
Можна робити інгаляції , вдихаючи цілющі пари.
Варення із соснових шишок — справжній святковий делікатес! На жаль, так швидко, як чай, його не вийде приготувати. Візьміть цей рецепт на замітку, і тоді це дуже смачне варення буде на вашому столі.
Це варення готується виключно з молодих бруньок або зелених і м'яких шишок сосни, які збираються наприкінці травня. Шишки повинні бути м'які, соковиті й липкі, з хвойним ароматом. Не збирайте шишки поблизу доріг.
https://www.youtube.com/watch?v=bdyFqgNFDGE
Круто.Стильно.Пізнавально,так тримати ��
ВідповістиВидалити