Історична пам’ять – це один з головних компонентів формування української національної ідентичності.
Спільне уявлення про минуле власного народу є основою для згуртування народу і його подальший
розвиток як нації.
Процесу передачі історичної пам’яті перешкоджає ряд проблем. Під час ознайомлення з інформацією про минуле українського народу можна зіткнутися з фрагментарністю матеріалів.
Тому так важливо зберігати і розповсюджувати етнічні традиції рідного краю. Для цього на базі Еколого-натуралістичного відділу ПНВО було проведене навчально-театрелізоване свято
Падодерматит - одна з найпоширеніших хвороб п'ят у морських свинок, здатна привести до летального результату. Знання базових фактів про цю проблему допоможе зберегти життя вихованцеві і вберегти від подальших ускладнень.
Першочергово потрібно усунути всі можливі ризики: забезпечити наявність в раціоні достатньої кількості вітаміну С, належну гігієну тваринного і комфортабельні умови проживання.
мазь Левомеколь - при утворенні гною в рані;
порошок Дерматол - якщо рана відкрита;
мазь бепантен - 2 рази на добу;
хлоргексидин - 1 раз в день;
Вихід з карантину, насправді, це чергова перебудова ритму, а отже і стрес.
Певний період часу ми призвичаювали нашу малечу до обмежень та нових умов безпеки. Зараз поступово виходимо з карантину, тому може виникати певна тривога та хвилювання,
і насправді це теж ок. Адже наші реалії та зміни в середовищі вимагають все нових підходів адаптації, вчергове. Для наших дітей все так само. Єдине, що вони в першу чергу проживають цей період через призму нашого дорослого сприйняти. Тому в цей час так важлива наша підтримка для дітей. Для тих, хто поступово повертається в соціум .
Що змінилося, що відчувають наші діти в цих постійно змінних обмежень та поступової свободи? Як подбати про м'яке відновлення звичного ритму ? Як влаштувати комфортні умови, щоб дитина легше справилась з напругою, страхами та вибрала свій темп відновлення? Як безпечно включатись зі своїми дітьми в дитячий соціум ?
Звичайно граючись. Я в своїй роботі використовую театротерапію , та лялькотерапію.
Лялькотерапія – це особлива форма інтерактивного театру, коли гра з лялькою використовується для психологічної допомоги. Це своєрідна форма адаптації в соціумі дітей після таких стресових умов як карантин.